vtípky

15. února 2008 v 17:59 |  vtípky
Jeden bohatý pán se rozhodl jet do Afriky, a vzal si s sebou svého věrného psa. Pes začal honit motýly a ztratil se. A jak se tak potloukal po buši, vidí, jak se k němu řítí leopard se záměrem sežrat ho. Pes se lekl, ale všiml si kostí roztroušených kolem, usadil se a jednu z kostí začal poklidně žvýkat. A ve chvíli, kdy se leopard chystá ke skoku pes řekne: "To vám řeknu, to byl ale dobrý leopard, mňam, mňam! Jestlipak je jich tady ještě víc!" Leopard to zaslechne a v poslední chvíli se zarazí. Odplíží se do křoví a tam si řekne: "Fuj, ale to bylo o fous!" Opice, ktera to všechno sledovala ze stromu, usoudila, že tohle všechno by se mohlo hezky zpeněžit. Šla za leopardem a za mírnou odměnu mu vykecala, co všechno viděla a co se stalo. Leopard se rozzuřil, že si z neho pes dělal srandu a sdělil smrťácky: "Víš co, opice, vlez mi na zada a pojď se podívat co ja udělám tomu psovi!" Pes uvidí leoparda, jak utíká s opicí na zádech k němu a řiká si: "Co udělam teď, proboha!" Misto útěku si sedne zády k leopardovi a předstírá, že ho ještě nevidí a právě v okamžiku, když se k němu leopard přiblíží na doslech, hlasitě zavrčí: "Hernajs, kde je ta zatracená vopice, co jsem ji před chvílí poslal pro dalšiho leoparda?"
Ve školni jidelně si přisedl student k profesorovi a ten říka: "Prase si nezaslouži, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim."Čimz samozřejmě pana profesora namychl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro něj, student na vše odpoveděl bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" student po chvili řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně řekne: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí." Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."Primář jde po zahradě blázince a kouká, na lavičce sedí pacient a tluče se kamenem do hlavy...
"Co to děláš???"
"Beru drogy."
Primář jde dál a tam se jiný blázen mlátí do hlavy dvěma kameny...
"Copak ty děláš???"
"Práskám si dvojitou dávku."
Primář pokrčil rameny a jde dál, vtom vidí na hromadě kamení sedět třetího blázna, který se rozhlíží okolo...
"A ty děláš co???"
"Dealera
Téměř plešatý pán přijde k holiči a chce nějaký moderní účes.
Holič na něj chvilku kouká a pak povídá: "Doporučoval bych stih Ferda mravenec."
"No a to je jak?"
"No, jeden vlas ustřihneme, zbývající dva nalakujeme a budete je mít jako tykadla!"

Jde medvěd po lese a potká zajíce, který si nese televizi. Povídá mu: "Zajíci kde jsi vzal tu televizi?"
Zajíc na to: "Ale, jdu takhle po lese a potká me liška. Zašli jsme k ní do nory, popili jsme a když už byla celkem nalámaná, lehla si, roztáhla nohy a řiká mi. Zajíci, teď si můžeš vzít všechno, co chceš. No, tak sem vzal tu televizi a jdu domů.

Tom a Jim si vyrazili na lov medvědů. Když dorazili ke svému srubu, Tom povídá Jimovi: "Hele zatím roztop krb, já se jdu podívat, jestli jsou tu nějaký medvědí stopy."
Jim rozdělá oheň a vyhlíží z okna Toma.
Najednou kouká, ke srubu utíká Tom a za ním se žene grizzly."
"Musím rychle otevřít a až tu bude Tom, rychle zavřít," povídá si Jim.
A také to tak udělá. Pak si oddechne, otočí se... a za ním stojí grizzly na zadních a mává tlapama. Zvenku klepe Tom na okno a volá: "Zatím ho stáhni, já jdu pro dalšího
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 perfect perfect | 30. října 2008 v 14:50 | Reagovat

no jne

2 Kika Kika | Web | 26. ledna 2009 v 15:18 | Reagovat

tak to jsou dobré vtipy...

3 kjfn kjfn | 8. srpna 2009 v 22:26 | Reagovat

ubohý vtipy a tenhle blog je tak trapnej až je mi z toho blbě ... fuuuuuuuuuuuuuuuuuj :\ :(

4 souhlassss souhlassss | E-mail | 27. prosince 2012 v 21:54 | Reagovat

Souhlasím. Miley fakt nemam ráda! Ale Poirota miluju. Jinak miblog přijde nevkusný. To je ale věc názoru, jistě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama